Test Automation Engineer / JavaScript developer Junior
Tým aplikací a bezpečného vývoje

Jsme Corpus Solutions, česká IT firma založená v roce 1992.
Máme zhruba sedmdesát zaměstnanců a specializujeme se na kybernetickou bezpečnost.

Příležitost pro talenty se zájmem o JavaScript, Node.js a webové technologie! Máte za sebou nějaké kurzy nebo krátkou pracovní zkušenost v JS/TS, ale potřebujete získat praxi? Hledáte stabilní místo s možností dalšího rozvoje? Hledáme nadšeného programátora v JS který nám pomůže převést stávající infrastrukturu automatických testů na nové technologie a může se postupně účastnit i vývoje frontend částí našich produktů nebo našeho interního systému v Node.js.

Zároveň ale očekáváme celkově odpovědný přístup k výstupní kvalitě našeho SW - nemělo by ti vadit stát se expertem na naše produkty a manuálně testovat složitější věci, změny, nebo to, co ještě nebudeš mít zautomatizované.

Shrnutí

  • Tato pozice je pro člověka se zkušenostmi s programováním v JavaScript / TypeScript a testováním SW.
  • V rámci naší firmy je tato pozice spíše pro juniora, ale nabízí možnost získání zkušeností a růstu.
  • Pracovní doba je standardní (Po - Pá, 8 hodin denně), po zaškolení možná vyšší míra práce z domu.

Příběh zaměstnanců

Matěj

„Ano! Corpus sleduje aktuální trendy a neustále motivuje ke zvýšení úrovně kybernetické ochrany. Aktuálně pracuji na projektu penetračního testování skutečných vozidel.“

Náplň práce

  • Vyvinout a převzít odpovědnost za novou infrastrukturu automatizace testování pro webové frontendy našich produktů.
  • Příprava nových scénářů pro automatické testy webové aplikace pomocí Playwright.
  • Údržba stávajících scénářů.
  • Hlášení chyb a následné retesty.
  • Manuální testování na konci Sprintu.
  • Spolupráce se zkušenějšími kolegy na troubleshootingu složitejších problémů.
  • Práce v systémech JIRA, Confluence a interních aplikacích.
  • Schopnost zapojení do vývoje frontend a jednoduché aplikace v Node.js výhodou.

Potřebujeme

  • Zkušenost s automatizací testů nebo vývojem softwaru (Zkušenosti s některým z frameworků: Selenium, Cypress, Puppeteer, Playwright).
  • Znalost principů a metodik testování, praktické zkušenosti s testováním výhodou.
  • Znalost JS rozhraní API prohlížečů.
  • Samostatného člověka, který dokáže pracovat nezávisle a bude zodpovědný za svou práci.
  • Oceníme vzdělání v oboru - střední nebo vysoká škola zaměřená na IT.
  • Český jazyk umožňující plně profesionální práci. Schopnost základní komunikace v angličtině, mluvenou i psanou formou.
  • Výhodou znalosti nebo zkušenosti v oblasti počítačových sítí.
  • Znalost Linuxu výhodou.
  • Znalost jakéhokoli dalšího programovacího jazyka výhodou.
  • Výhodou zájem o kybernetickou bezpečnost.
  • Zájem učit se nové věci - nutnost.
  • Kladný přístup, dlouhodobá spolupráce.

Nabízíme

  • Možnost práce s moderními technologiemi na zajímavých projektech.
  • Neformální prostředí, otevřenou komunikaci, týmového ducha.
  • Vzdělávání a certifikace v oboru.
  • Benefity jako jsou příspěvek na penzijní připojištění, výuku AJ, MultiSport kartu, příspěvek na stravné.

Typ práce: zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP), práce na plný úvazek

Lokalita kanceláře: Štětkova, Praha 4 (u stanice metra C Vyšehrad)

Pracovní doba: 8 hodin denně, klouzavá pracovní doba v rozmezí 7-19 hod

Home office: po zaškolení možná vyšší míra práce z domu (až 70%), podle individuální dohody

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete profesní životopis na email hr@corpus.cz.

Benefity

Technologické zázemí
vlastní Corpus LAB
pro prověření teorie v praxi.
Certifikovaná školení
podporující profesní růst.
Rozvoj a specializace
získání top know-how
od cyber security expertů.
Profesní seberealizace
rozvoj dovedností
a specializace dle
osobních cílů.
Zajímavé projekty
u velkých klientů
na českém trhu.
Lidský přístup
pomáháme v pracovním
i osobním životě.
Jobs

Další skvělé příležitosti

Projektový manažer / Projektová manažerka
Plný úvazek
Praha / Remote
Plný úvazek